Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cel szlachetny, nie za publiczne środki, jestem na TAK, brawa dla Wspólnego Lublina. Należy im się hołd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy się ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to je zbierz tak samo jak zbierasz na pomnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naiwny napisał:
Opamiętaj się OBURZONA,nie wyzywaj narodu od głupich,życzę ci oby twoje poglądy nie zmieniły się do końca twojego życia tak jak innym ludziom np ;byli komuchami a pożniej stali na czele SOLIDARNOŚCI.Oburzna masz tak WYPRANY MÓZG ze nie masz swojego zdania jak ci prasa napisze tak myślisz. Mamy Demokracje dlaczego ludzie za swoje pieńiądze nie mogą postawić pomnika? Mnie uczyli w szkole ze NIEMCY napadli na POLSKĘ a ROSJANIE nas wyzwolili tak mi wyprali mózg,teraz nikomu nie wierze czy mówi prawdę
wyprali ci mózg i dlatego wypisujesz brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek29 napisał:
daj pieniądze to z chęcią wyremontuje filaretów osobiście, razem z moją ekipą remontową
to je zbierz tak samo jak zbierasz na pomnik. taki jest twój obowiązek urzędasie, a nie pomników się zachciewa. Pomników mamy już pod dostatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech postawią jakieś mauzoleum albo całą świątynię. Przynajmniej biskup pokropi parę razy i zarobi trochę grosza, bo przecież kościół biedny, oj biedny, jak i ci nierozgarnięci radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem na tak sam pomysl mi sie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to je zbierz tak samo jak zbierasz na pomnik. taki jest twój obowiązek urzędasie, a nie pomników się zachciewa. Pomników mamy już pod dostatkiem
chciałbym być urzędasem, niestety albo i może stety robię w budowlance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla inicjatywy Wspólnego Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kTOS napisał:
Wybacz, ale nie będziesz mi mówił, na co mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Mam ochotę wspomóc inicjatywę postawienia pomnika i to zrobię. W Smoleńsku nie zginęła krawcowa, dostawca mleka oraz kasjerka a ludzie, którzy służyli krajowi, ludziom, nam wszystkim. POPIERAM INICJATYWĘ WSPÓLNEGO LUBLINA.
Mądrze napisane, podpisuję się pod tym postem i pod listą pomysłodawców też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badzmy patriotami szanujmy pamięć o zmarłych, którzy niebyli jednak zwykłymi obywatelami, których nie znaliśmy, ale jednak rządzili naszym krajem. Tak, dla jednego, wspaniałego pomnika ku pamięci ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak powiedział pan Kowalczyk - pieniądze na tą inicjatywę będą zbierane od ludzi. Nie chcesz wesprzeć? Nie wspieraj. Ale szanuj pamięć o zmarłych, zwłaszcza,że byli to ludzie którzy służyli Polsce! Nie polecieli tam na bankiet, tylko dlatego, bo pamiętali o Polakach. O tych, którzy zginęli w Katyniu. Więc teraz niech wszyscy wielce oburzeni chęcią postawienia pomnika, zastanowią sie nad sobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tys z 350 to 1,4%. Wystarczające poparcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub radnych Wspólny Lublin.
Jak chcą to niech sobie stawiają ale za WŁASNE PIENIĄDZE z własnych kieszeni. Ja sobie nie życzę aby moje pieniądze zostały wydawane na bzdury, wolałbym aby zamiast na ten pomnik poszły na naprawę drogi osiedlowej po której niedługo trzeba będzie jeździć autem terenowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak chcą to niech sobie stawiają ale za WŁASNE PIENIĄDZE z własnych kieszeni. Ja sobie nie życzę aby moje pieniądze zostały wydawane na bzdury, wolałbym aby zamiast na ten pomnik poszły na naprawę drogi osiedlowej po której niedługo trzeba będzie jeździć autem terenowym.
Nikt nie będzie budował pomnika z twojej kasy.Przeczytaj najpierw artykuł od początku do końca, a dopiero potem komentuj, bo przykro się czyta głupoty,które wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA wystawieniem POMNIKA GŁUPOTY I HIPOKRYZJI będzie "służył" dłuuugie lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kTOS napisał:
Wybacz, ale nie będziesz mi mówił, na co mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Mam ochotę wspomóc inicjatywę postawienia pomnika i to zrobię. W Smoleńsku nie zginęła krawcowa, dostawca mleka oraz kasjerka a ludzie, którzy służyli krajowi, ludziom, nam wszystkim. POPIERAM INICJATYWĘ WSPÓLNEGO LUBLINA.
Nie tylko Ty tak myślisz Jest i będzie nas więcej. Tak dla pomnika ofiar poległych pod Smoleńskiem. Pomysłodawcom, inicjatorom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSZMB w skrócie: Zbieram Stare Zużyte Moherowe Berety Babcie które spotykam są na tak.Ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą niech budują, mi to nie przeszkadza nie za moje . ale wkur...wia mnie jak rudy złodziej co weekend lata za moje do gdańska i z powrotem do wawy jakby aut nie miał. drugi sk..syn mówi ze w polsce są małe podatki , a trzeci gnój twierdzi ze w polsce zyje się dobrze jak nigdy dotąd a polska ma wielkie jak nigdy dotąd znaczenie na arenie miedzynarodowej. a czwarte ścierwo radzi jeść głodnym dzieciom szczaw. h..j mnie trafia jak widze to i nie mogę zrozumieć dlaczego jeszcze ludzie nie wyszli na ulicę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Lublin, biedni mieszkańcy. Stawiajcie sobie pomniki na każdej ulicy tylko tyle wam pozostało. Przynajmniej bedą miały gdzie psy podsikiwać. Jak to dobrze że wyemigrowałem z tego mocherowego zaścianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...